Próbáld ki rekreációs és regenerációs szakember kereső felületeinket: www.likeyourbody.net

Like Your Body - Rekreációs és Regenerációs Egyesület

Like Your Body - Rekreációs és Regenerációs Egyesület

2023.04.13.
Regisztráld szolgáltatásod rekreációs és regenerációs szakemberként!
Próbáld ki rekreációs és regenerációs szakember kereső felületeinket: www.likeyourbody.net

Legyen megtalálható szakavatott és legális szolgáltatásod a Rekreációs és Regenerációs Egyesület (folyamatosan fejlesztett és reklámozott) felületein:

Általában egy Facebook csoportban - elsősorban a csoport tagjai számára - posztjaid, bejegyzéseid addig láthatók, míg azokra reagálnak (lájkolják, hozzászólnak). Majd mindezt kezdheted elölről. Tehát jelenléted nem állandó. Azonban ezt hatékonnyá is teheted. A Facebook csoportban való jelenlét mindenképpen ajánlott, mert a potenciális vendégekkel így is tudod tartani a kapcsolatot.
 

A mi Facebook csoportjainkban ezt egyesületi tagként, “szakértői” minősítésben tudod megtenni.

 
Valamint ily módon szolgáltatásod megtalálható lesz a Térképes masszőrkereső és Térképes edzőkereső felületén is. Egészséges életvitellel kapcsolatos oldalaink és Facebook csoportjaink SEO tulajdonságait úgy kezeljük, hogy az internetes keresőmotorok, úgy mint a Google és a Bing, elsők között jelenítse meg a keresési listáikban.
 
Az egyéni Facebook és Google, illetve még sok egyéb közösségi médiumon (Google, Google Maps, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, TikTok), hirdetésed a területileg közeledben lévők körében a leghatékonyabb, melynek költsége éves szinten jelentős.
 
Egyesületünk, illetve a keresőfelületének köszönhetően tagjai is jelen vannak a Google, Google Maps, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, TikTok közösségi tereiben melynek látogattságára rásegít fizetett hirdetéssel.
 
Így az Egyesület a befizetett tagdíjakból fizetett hirdetéssel a tagjainak az állandó jelenlétét kedvezően támogatja. A tagság 2024. június 30-ig ingyenes, azonban olvasd el a tagdíjak bevezetéséről szóló tájékoztató cikkünket is.
 
Az Egyesület a speciális Regenerációs szakember munka-segítő, valamint Edzőtámogató Facebook csoporttal a szakemberek számára szolgáltatást, árut, segédeszközt és álláshirdetést kínáló szolgáltatókat is közelebb hozza.
 

Csatlakozz Egyesületünk folyamatosan bővülő tagjaihoz!

Kattints ide és látogasd meg a Rekreációs és Regenerációs Egyesületünk működését részletesen bemutató weboldalát.

Próbáld ki rekreációs és regenerációs szakember kereső felületeinket: www.likeyourbody.net

SZÓLJ HOZZÁ A CIKKHEZ

Facebook hozzászólások

KÖVESS MINKET

Próbáld ki rekreációs és regenerációs szakember kereső felületeinket: www.likeyourbody.net